Фиброгастроскопия є ендоскопічну діагностику відділів шлунково-кишкового тракту. Діагностична процедура здійснюється за допомогою спеціального інструменту - оптичного фиброгастроскопа, в який вбудовані мініатюрні підсвічування, камера тощо. Гастроскоп є довгою надгнучкість і тонку трубочку, в кінці якої вмонтовано об'єктив.

Дослідження призначається для того, щоб мати уявлення про функціональний стан травного тракту. Обстеження дозволяє вчасно виявити запальні процеси стравоходу, шлунка і 12-палої кишки, злоякісні новоутворення та ін. На фіброгастроскоп можна записатися і успішно провести в Ендо Експерт за доступною ціною, обстеження дає можливість побачити аномальні зміни слизової, стінок, епітеліального шару шлунка, виявляє причини функціональних порушень шлунково-кишкового тракту.

Фиброгастроскопия: особливості проведення

Фиброгастроскопия, яку можна швидко, якісно і безпечно пройти в Ендо Експерт за прийнятною ціною, здійснюється шляхом введення трубки гнучкого ендоскопа в стравохід через ротову порожнину. Пацієнту потрібно ковтати гастро-зонд - довгий, добре згинається шланг, попередньо затиснувши губами загубник, через який вводиться ендоскоп. Зробити ШКТ за доступною вартості в Endo Expert проводиться під місцевою анестезією або з застосуванням седативних препаратів останнього покоління.

Пацієнти, які побоюються, категорично перешкоджають проведенню процедури, можуть пройти таке обстеження, як фіброгастроскоп, використовуючи медикаментозний сон.

Досвідчені лікарі медклініки Ендо Експерт проводять фіброгастроскоп, фіброгастродуоденоскопію швидко і безболісно на високому професійному рівні. Медклініка Endo Expert пропонує записатися на консультацію до хірурга-ендоскопіст, пройти обстеження (фіброгастроскоп) з високою діагностичною достовірністю і за прийнятною ціною.

Зробити повну фиброгастроскопии стравоходу, обстеження шлунково-кишкового тракту, як здійснюється підготовка до процедури обстеження шлунка, як робиться фіброгастроскоп ШКТ можна дізнатися по телефону або на сайті, залишивши заявку.

Показання до проведення фіброгастроскопії

Консультативний прийом до ендоскопісту, на проведення обстеження, ФГДС в Endo Expert слід при Наступний патологічніх сітуаціях:

  • біль при ковтанні, патологічні стани стравоходу, шлунка, кишечника;
  • кровотечі шлунково-кишкового тракту;
  • біль в епігастрії;
  • недостатня інформативність інших способів інструментального дослідження;
  • планова діагностика шлунково-кишкового тракту;
  • проковтування небезпечних предметів.

Если требует ситуация, фиброгастроскопия в Эндо Эксперт по приемлемой стоимости может проводиться недавно родившимся пациентам.

Профессиональная фиброгастроскопия в Endo Expert 

Где сделать такую процедуру, как фиброгастроскопия? Многопрофильная медклиника Endo Expert (Украина) предоставляет узкоспециализированные медицинские услуги взрослым и маленьким пациентам на высоком профессиональном уровне по в Киеве, записаться онлайн на фиброгастроскопию можно на сайте (форма обратной связи прилагается). 

Квалифицированные врачи Endo Expert работают на конечный результат, подходят к терапии пациентов с огромной ответственностью, которые полностью соответствуют качеству.

Быстро, качественно и безопасно пройти обследование, узнать стоимость повторной консультации врача и видео фиброгастроскопию с биопсией, сколько стоит анализ, обследование ФГС, ФГДС, детская фиброгастроскопия, в удобное для вас время на фиброгастроскопию в медклинику Endo Expert (Экспертум Клиник) можно онлайн, оставив заявку либо по телефону, контакты указаны на сайте.