Видалення поліпів в шлунку

Виникнення поліпи в шлунку і кишечнику

На слизових оболонках шлунку, стравоходу і кишечника можуть утворюватися невеликі доброякісні новоутворення - поліпи. Найчастіше з'являються в органах, що мають порожнисту структуру, але іноді їх утворення схильні і жовчний міхур або протоки підшлункової залози. Якщо у Вас виникла підозра на поліп шлунку або кишечника, найкраще звернутися до професійного лікаря.

Подивитися повністю

Зазвичай поява поліпів не супроводжується жодними симптомами, а виявляють подібні освіти при проходженні гастроскопії, пов'язаної з іншими захворюваннями. У рідкісних випадках поліп шлунку або стравоходу може викликати такі симптоми, як кровотечі, кишкова непрохідність, нудота або хворобливі відчуття.

Незважаючи на безсимптомний перебіг захворювання, існує загроза переродження поліпів в злоякісні утворення, тому важливо своєчасно діагностувати їх поява і вживати заходів щодо усунення. Після виявлення необхідно видалити поліп в шлунку або прямій кишці, Вам допоможуть клініки Києва, ціна даної послуги залежить від складності.

Причинами виникнення подібних наростів є:

 • інфекції, в тому числі і наявність бактерії Helicobacter pylori;
 • генетичні чинники;
 • вплив хімічних речовин на шлунок;
 • неконтрольований прийом ліків;
 • неправильне харчування ;
 • наявність шкідливих звичок.

в групі ризику знаходяться люди у віці старше сорока років, ті, чиї родичі мали онкозахворювання органів шлунково-кишкового тракту, і страждають від бактеріальних інфекцій. Поліпоз шлунково-кишкового тракту вимагає своєчасного лікування.

Поліп шлунку симптоми і лікування

Консервативне лікування поліпів шлунку, стравоходу, прямої кишки та інших відділів кишечника найчастіше неефективно, тому рекомендується проведення поліпектомія (операції , спрямованої на видалення наростів). Операція в шлунку виробляється за допомогою ендоскопа, крізь який запускаються спеціальні щипці або петля, з проходять по ній струмом певної потужності і частоти. Електроексцізіонная поліпектомія дозволяє уникнути кровотеч, не викликає хворобливих відчуттів. Ендоскопічна поліпектомія лазером мінімально травмує навколишні тканини і прискорює загоєння. Витягнуті тканини направляються в лабораторію для гістологічного дослідження.

Операції з видалення поліпів у прямій кишці виробляють за допомогою колоноскопа методом електрокоагуляції. Хоча поліпи частіше зустрічаються у людей середнього віку, не виключається їх освіту і в організмі молодих людей і навіть дітей. Через два тижні після видалення поліпа рекомендується проведення гастроскопії для контролю процесу загоєння.

Протипоказаннями для проведення поліпектомія є:

 • високий ризик шлункової кровотечі;
 • наявність кардіостимуляторів;
 • загальний важкий стан пацієнта.

В цих випадках необхідне лікування поліпа шлунку без операції, застосовуючи медикаментозні препарати і контролюючи його зростання.

де видалити поліп в Києві?

Операції з видалення поліпа в прямій кишці і шлунку проводять в клініці Endo Expert (Київ), в якій створені всі умови для якісної діагностики та лікування пацієнтів. Вартість операції в Києві з видалення поліпів у шлунку, стравоході, кишечнику, товстої і прямої кишки у дорослого і дитини залежить від розмірів освіти, ціна зумовлена використовуваним методом і іншими факторами.

Ціни на послуги, відгуки пацієнтів, які перенесли операцію з видалення поліпа в шлунку, можна побачити на сайті клініки. Якщо у вас є питання, ви хочете уточнити, скільки коштує операція по видаленню поліпа за допомогою лазера в шлунку, стравоході або кишечнику, телефонуйте за телефоном, вказаним на сайті.

Одне з поширених захворювань шлунку і кишечника протікає, практично безсимптомно, а значить складно діагностується - поліпоз. Поліпи шлунку є аномальне розростання тканин, яке з великою ймовірністю може переродиться в рак. Тому своєчасна діагностика поліпа шлунку має ключове значення в попередженні онкопатологій шлунку.

Витяг поліпів шлунку або кишечника

Поліпи в шлунку і кишечнику, в більшості випадків, протікають безсимптомно і факт діагностування захворювання нерідко буває несподіваним. Видалення поліпів в шлунку виконується відразу ж спеціальними щипцями, які заводяться через робочий канал в ендоскопі і повністю «скусивают». Великі поліпи видаляються також за допомогою петлі, тільки з використання пристрою, який генерує струм спеціальної потужності і частоти, який проходить по петлі.

Петля заводиться на поліп зверху, затягується і зрізається струмом, це так звана «електроексцізіонная поліпектомія». Зрізання струмом необхідно для припікання судин живлять поліп і попередження кровотечі. Шматочки витягуються і передаються для дослідження в лабораторії.

Процедура безболісна, пацієнт не відчуває ніяких неприємних відчуттів.

Лікування поліпів шлунку без операції не має ефективності, так як вони погано піддаються консервативної терапії і можуть створювати умови для порушення роботи шлунково-кишкового тракту. Буває необхідність у відстрочці процедури видалення в силу будь-яких об'єктивних обставин. Серед протипоказань для виконання видалення:

 • гострий інфекційний процес в організмі пацієнта;
 • низький показник згортання крові;
 • психічні розлади;
 • гостре запалення шлунково-кишкового тракту.

Видалення поліпа прямої кишки

Процедура видалення проводиться під час процедури колоноскопії за допомогою ендоскопічного обладнання та спеціальних ендоскопічних інструментів. Видалення новоутворення (поліпів) - обов'язкова умова для профілактики ракових захворювань кишечника. Поліпи кишечника створюють умови для провокації розвитку онкопатології.

Серед ознак поліпозу кишечника можуть бути:

 • кровотечі під час дефекації;
 • больові відчуття в ділянці анального отвору (пацієнти нерідко плутають їх з болями при геморої);
 • гострі болі в животі;
 • біль в попереку.

Причини поліпозу кишечника і шлунку

Точні причини, які провокують розвиток поліпозу виявлені не до кінця. Однак, вже сьогодні вчені точно встановили, що бактерія Хелікобактер пілорі викликає гастрит шлунку, виразку шлунку та дванадцятипалої кишки, а також ряд інших патологій. Всі ці захворювання сприяють утворенню поліпів. Пацієнти, які мають в своєму анамнезі гастрит шлунку, в майбутньому можуть зіткнутися з поліпозом. Тому дуже важливо вчасно проводити гастроскопію, або колоноскопії, якщо лікар вважає за потрібне її виконати.

Будьте здорові! Не займайтеся самолікуванням і прислухайтеся до думки лікаря!

Часто задаваемые вопросы Видалення поліпів в шлунку

Що таке видалення поліпів у шлунку?

Видалення поліпів у шлунку або поліпектомія шлунка - це оперативне втручання, при якому усуваються доброякісні утворення, що з'являються в даному органі. За дуже великих поліпів оперативне видалення поліпів життєво необхідне. У сучасній медицині це робиться двома способами: хірургічний та ендоскопічний.

<

Чому треба провести видалення поліпів у шлунку?

Через високий ризик переродження поліпів шлунково-кишкового тракту (ЖКТ) в онкологічні новоутворення вони підлягають видаленню. Виняток становлять одиночні поліпи діаметром менше 0,5 см. У цьому випадку практикується динамічний ендоскопічний нагляд протягом 1 року з інтервалом 6 місяців.

<

Як можна сплатити медичну процедуру?

Вартість всіх послуг наведена на нашому сайті. Сплатити процедури можна безпосередньо у нашій клініці.

<