Гастроскопія в Деснянському районі Києва

Ендоскопія в Деснянському районі

Зіткнулися з необхідністю пройти ендоскопічне обстеження і вибираєте для цієї мети клініку в Деснянському районі? Скористайтеся послугами ENDO Expert, де діагностику проводять досвідчені лікарі із застосуванням найсучаснішого обладнання.

Ендоскопія - це один з найбільш затребуваних методів діагностики стану внутрішніх органів. Сучасне ендоскопічне обладнання дає змогу провести огляд швидко і безболісно. Ендоскоп, за допомогою якого проводять діагностику в ENDO Expert, являє собою компактний прилад із високоточною оптичною системою. Це дає змогу виконувати всі маніпуляції з мінімальним дискомфортом для пацієнта і водночас отримувати чітке зображення для правильної оцінки стану внутрішніх органів.

У нашій клініці можна пройти такі види ендоскопічного обстеження:

 • гастроскопію - діагностика верхніх відділів ШКТ;
 • колоноскопію - діагностика нижніх відділів ШКТ.

Крім класичної ендоскопії, в ENDO Expert можна пройти капсульну гастроскопію, під час якої замість ендоскопа-зонда використовується капсула з вбудованою мініатюрною камерою. Капсульна ендоскопія дає змогу вивчити ділянки ШКТ, які складно обстежити методами традиційної гастроскопії або колоноскопії.

Для того, щоб пройти капсульну ендоскопію або класичне ендоскопічне обстеження в нашій клініці, жителям Деснянського району необхідно оформити заявку зручним для себе способом - на сайті, телефоном або відвідавши наш офіс особисто. Актуальні ціни на колоноскопію, традиційну і капсульну гастроскопію, комплексне ендоскопічне обстеження вказані на сайті.

Звертаємо вашу увагу на те, що ми працюємо як з дорослими пацієнтами, так і з дітьми. За необхідності, під час обстеження можуть бути взяті зразки тканин для цитологічного аналізу, забір матеріалу для вивчення шлункового соку тощо.

Лікар Гайдар Іван Григорович

Гастроскопія в Києві, Лікар Гайдар Іван Григорович

Сертифікований хірург-ендоскопіст

Досвід роботи 17 років

Дитячі та доросла ендоскопія

Устаткування експертного класу від японського виробника Olympus

Olympus EVIS EXERA II 180 серії - сучасна цифрова ендоскопія:

 • Прекрасна роздільна здатність по стандарту HDTV (телебачення високої чіткості) забезпечує різкі і яскраві, чіткі "картинки" від краю до краю з точним відтворенням найтонших капілярів і дрібних структур слизової;
 • Вдосконалений фокус дозволяє виробляти детальну діагностику окремих ділянок при наближенні ендоскопа до досліджуваного об'єкта до 2 мм
 • Технологія вузькоспектральной візуалізації (NBI) забезпечує поліпшену візуалізацію капілярів і інших структур слизової (віртуальна хромоскопія)
 • Поле зору 120 ° дає велику площу огляду
 • Гастроскоп з діаметром вводиться частини 8,8 мм (тонкий)

Досвід роботи 17 років

Більш 35 000
вдячних пацієнтів

 Клиніка гастроскопії в Києві

Переваги

Клиніка гастроскопії в Києві
 • Устаткування від світового лідера Olympus
 • Проведення досліджень по прийнятим світовим рекомендаціям
 • Відеозапис досліджень
 • Одноразові витратні матеріали
 • Сертифіковані знезаражувальні розчини
 • Офіційні платежі в касу
 • Зручне місце розташування з гарною транспортною розв'язкою
 • Прийом 7 днів на тиждень
Незважаючи на складність процедури, Іван і його асистентка зробили все швидко і делікатно. Я трохи хвилювався, тому що гастроскопію робив перший раз. Але переступивши поріг кабінету, зрозумів ...
Читати повністю
Іван Григорович хороший, уважний лікар. Дуже дякую. ...
Читати повністю
Висловлюю щиру подяку Івану Григоровичу за його професіоналізм, увагу і чуйне ставлення до пацієнтів. Завдяки йому і колективу співробітників "Адоніса" на Жилянській проце ...
Читати повністю
Всі відгуки

Контакти

АДРЕСА: Тургенєвська 38
endo contact

Замовити зворотній дзвінок