Гастроскопія в Печерському районі Києва

Ендоскопічна діагностика в Печерському районі

Ваша локація - Печерський район, і ви шукаєте, де швидко та недорого пройти ендоскопічне обстеження? Клініка ENDO Expert оснащена найсучаснішим обладнанням, за допомогою якого досвідчений лікар може провести високоточну діагностику внутрішніх органів з можливістю одночасного забору біоматеріалу для лабораторного аналізу. Професіоналізм ендоскопіста і сучасна японська техніка дають нам змогу розпізнавати ерозивні та виразкові ураження, а також новоутворення в тканинах ШКТ на ранніх стадіях.

Ендоскопія в ENDO Expert - це швидка і безболісна процедура. Гастроскопія і колоноскопія за бажанням пацієнта можуть бути проведені під наркозом. Для введення пацієнта в медикаментозний сон ми використовуємо сучасні препарати, які не викликають важких побічних ефектів.

Для пацієнтів, яким з якихось причин не підходить гастроскопія або колоноскопія з використанням класичного ендоскопа, можемо запропонувати таку послугу, як капсульна ендоскопія. Крім того, капсульна гастроскопія - один із найефективніших методів обстеження важкодоступних ділянок тонкого кишківника.

Записатися на традиційну або капсульну ендоскопію в ENDO Expert можна за телефоном або залишивши відповідну заявку на сайті. Класична ендоскопія і капсульна гастроскопія в нашій клініці проводяться з дотриманням міжнародних протоколів. Після обстеження пацієнт отримує письмовий висновок і, за бажанням, відеозапис.

Якщо досі ви відтягували профілактичне ендоскопічне обстеження або ігнорували пораду лікаря пройти діагностику через небажання "ковтати" зонд, у нашій клініці ви зрозумієте - у цій процедурі немає нічого складного чи болючого, а своєчасне дослідження внутрішніх органів дасть змогу уникнути серйозних проблем зі здоров'ям.

Лікар Гайдар Іван Григорович

Гастроскопія в Києві, Лікар Гайдар Іван Григорович

Сертифікований хірург-ендоскопіст

Досвід роботи 17 років

Дитячі та доросла ендоскопія

Устаткування експертного класу від японського виробника Olympus

Olympus EVIS EXERA II 180 серії - сучасна цифрова ендоскопія:

 • Прекрасна роздільна здатність по стандарту HDTV (телебачення високої чіткості) забезпечує різкі і яскраві, чіткі "картинки" від краю до краю з точним відтворенням найтонших капілярів і дрібних структур слизової;
 • Вдосконалений фокус дозволяє виробляти детальну діагностику окремих ділянок при наближенні ендоскопа до досліджуваного об'єкта до 2 мм
 • Технологія вузькоспектральной візуалізації (NBI) забезпечує поліпшену візуалізацію капілярів і інших структур слизової (віртуальна хромоскопія)
 • Поле зору 120 ° дає велику площу огляду
 • Гастроскоп з діаметром вводиться частини 8,8 мм (тонкий)

Досвід роботи 17 років

Більш 35 000
вдячних пацієнтів

 Клиніка гастроскопії в Києві

Переваги

Клиніка гастроскопії в Києві
 • Устаткування від світового лідера Olympus
 • Проведення досліджень по прийнятим світовим рекомендаціям
 • Відеозапис досліджень
 • Одноразові витратні матеріали
 • Сертифіковані знезаражувальні розчини
 • Офіційні платежі в касу
 • Зручне місце розташування з гарною транспортною розв'язкою
 • Прийом 7 днів на тиждень
Незважаючи на складність процедури, Іван і його асистентка зробили все швидко і делікатно. Я трохи хвилювався, тому що гастроскопію робив перший раз. Але переступивши поріг кабінету, зрозумів ...
Читати повністю
Іван Григорович хороший, уважний лікар. Дуже дякую. ...
Читати повністю
Висловлюю щиру подяку Івану Григоровичу за його професіоналізм, увагу і чуйне ставлення до пацієнтів. Завдяки йому і колективу співробітників "Адоніса" на Жилянській проце ...
Читати повністю
Всі відгуки

Контакти

АДРЕСА: Тургенєвська 38
endo contact

Замовити зворотній дзвінок