Гастроскопія в Оболонському районі Києва

Ендоскопічне обстеження в Оболонському районі

Ендоскопія - це сучасна діагностична методика, яка дає змогу швидко і безболісно оцінити стан внутрішніх органів у режимі реального часу без застосування хірургічних методів.

Апарат, за допомогою якого проводиться діагностика - ендоскоп. Він являє собою тонкий і гнучкий зонд із вбудованою камерою. Крім традиційних ендоскопів, у клініці ENDO Expert застосовують і більш сучасну технологію - капсульну ендоскопію. Тому, якщо ви досі відмовлялися від гастроскопії через небажання або неможливість "ковтати" зонд, капсульна гастроскопія в ENDO Expert може послужити вам більш прийнятною альтернативою діагностики.

Але також ми дбаємо про те, щоб гастроскопія і колоноскопія за допомогою ендоскопа викликали у наших клієнтів з Оболонського району мінімум дискомфорту. Тому до переліку своїх послуг включили ендоскопію під медикаментозним сном.

За результатами обстеження наші клієнти отримують детальний висновок лікаря, а також, за необхідності, відеозапис гастро- або колоноскопії, які можуть бути надані лікареві для більш точної постановки діагнозу або відстеження прогресу терапії.

Цікавить капсульна гастроскопія або інші види ендоскопічної діагностики в Оболонському районі? Записуйтеся на прийом в ENDO Expert. Дізнатися, скільки коштує звичайна і капсульна ендоскопія у нас, можна на сайті або під час особистого прийому. Всі питання, що цікавлять про майбутнє обстеження, можна поставити лікарю-ендоскопісту під час попереднього прийому, який у нас безкоштовний. Під час консультації лікар допоможе вибрати варіант ендоскопічного обстеження, виходячи з віку, стану здоров'я і побажань пацієнта.

Лікар Гайдар Іван Григорович

Гастроскопія в Києві, Лікар Гайдар Іван Григорович

Сертифікований хірург-ендоскопіст

Досвід роботи 17 років

Дитячі та доросла ендоскопія

Устаткування експертного класу від японського виробника Olympus

Olympus EVIS EXERA II 180 серії - сучасна цифрова ендоскопія:

 • Прекрасна роздільна здатність по стандарту HDTV (телебачення високої чіткості) забезпечує різкі і яскраві, чіткі "картинки" від краю до краю з точним відтворенням найтонших капілярів і дрібних структур слизової;
 • Вдосконалений фокус дозволяє виробляти детальну діагностику окремих ділянок при наближенні ендоскопа до досліджуваного об'єкта до 2 мм
 • Технологія вузькоспектральной візуалізації (NBI) забезпечує поліпшену візуалізацію капілярів і інших структур слизової (віртуальна хромоскопія)
 • Поле зору 120 ° дає велику площу огляду
 • Гастроскоп з діаметром вводиться частини 8,8 мм (тонкий)

Досвід роботи 17 років

Більш 35 000
вдячних пацієнтів

 Клиніка гастроскопії в Києві

Переваги

Клиніка гастроскопії в Києві
 • Устаткування від світового лідера Olympus
 • Проведення досліджень по прийнятим світовим рекомендаціям
 • Відеозапис досліджень
 • Одноразові витратні матеріали
 • Сертифіковані знезаражувальні розчини
 • Офіційні платежі в касу
 • Зручне місце розташування з гарною транспортною розв'язкою
 • Прийом 7 днів на тиждень
Незважаючи на складність процедури, Іван і його асистентка зробили все швидко і делікатно. Я трохи хвилювався, тому що гастроскопію робив перший раз. Але переступивши поріг кабінету, зрозумів ...
Читати повністю
Іван Григорович хороший, уважний лікар. Дуже дякую. ...
Читати повністю
Висловлюю щиру подяку Івану Григоровичу за його професіоналізм, увагу і чуйне ставлення до пацієнтів. Завдяки йому і колективу співробітників "Адоніса" на Жилянській проце ...
Читати повністю
Всі відгуки

Контакти

АДРЕСА: Тургенєвська 38
endo contact

Замовити зворотній дзвінок