Гастроскопія в Дніпровському районі Києва

Ендоскопічне обстеження в Дніпровському районі

Ендоскопія - сучасний метод медичної діагностики, який дає змогу візуально оцінити стан внутрішніх органів у режимі реального часу для постановки максимально точного діагнозу і визначення ефективності застосовуваної терапії.

Якщо ваша локація - Дніпровський район, і ви зайняті вибором клініки, де можна пройти гастроскопію або колоноскопію, пропонуємо скористатися послугами ENDO Expert. Наша клініка має в своєму розпорядженні все необхідне для точної діагностики багатьох захворювань, зокрема гастриту, ерозій і виразок 12-палої кишки, стравоходу, шлунка, патологій товстої кишки, новоутворень у різних відділах шлунково-кишкового тракту.

Ендоскопія в ENDO Expert виконується за допомогою сучасного медичного обладнання провідних світових брендів. Ми застосовуємо ендоскопи, які дають змогу точно оцінити стан організму пацієнта. Усі маніпуляції виконує досвідчений лікар-ендоскопіст.

Ми дбаємо про те, щоб ендоскопічне обстеження приносило нашим клієнтам мінімум дискомфорту, тому серед наших послуг передбачена можливість проведення гастроскопії або колоноскопії під наркозом. Для введення в медичний сон ми застосовуємо виключно перевірені, схвалені МОЗ препарати.

Жителі Дніпровського району також можуть пройти у нас капсульну ендоскопію. Для проходження діагностики пацієнту необхідно проковтнути невелику "таблетку" з вбудованою відеосистемою. Капсульна гастроскопія - найсучасніший і найменш дискомфортний метод ендоскопічного обстеження.

Попередня консультація ендоскопіста в ENDO Expert безкоштовна. Уточнити, скільки коштує капсульна гастроскопія та інші види ендоскопічного обстеження в нашій клініці, можна на сайті або на прийомі лікаря. Записуйтеся на класичну або капсульну ендоскопію в ENDO Expert - довірте діагностику свого організму досвідченим і уважним лікарям.

Доктор Гайдар Иван Григорьевич

Гастроскопия в Киеве, Доктор Гайдар Иван Григорьевич

Сертифицированный хирург-эндоскопист

Опыт работы 17 лет

Детская и взрослая эндоскопия

Оборудование экспертного класса от японского производителя Olympus

Olympus EVIS EXERA II 180 серии – современная цифровая эндоскопия:

 • Прекрасная разрешающая способность по стандарту HDTV (телевидения высокой четкости) обеспечивает резкие и яркие, четкие "картинки" от края до края с точным воспроизведением самых тонких капилляров и мельчайших структур слизистой;
 • Усовершенствованный фокус позволяет производить детальную диагностику отдельных участков при приближении эндоскопа к исследуемому объекту до 2 мм
 • Технология узкоспектральной визуализации (NBI) обеспечивает улучшенную визуализацию капилляров и других структур слизистой (виртуальная хромоскопия)
 • Поле зрения 120° дает большую площадь обзора
 • Гастроскоп с диаметром вводимой части 8,8 мм (тонкий)

Досвід роботи 17 років

Більш 35 000
вдячних пацієнтів

 Клиніка гастроскопії в Києві

Переваги

Клиніка гастроскопії в Києві
 • Устаткування від світового лідера Olympus
 • Проведення досліджень по прийнятим світовим рекомендаціям
 • Відеозапис досліджень
 • Одноразові витратні матеріали
 • Сертифіковані знезаражувальні розчини
 • Офіційні платежі в касу
 • Зручне місце розташування з гарною транспортною розв'язкою
 • Прийом 7 днів на тиждень
Незважаючи на складність процедури, Іван і його асистентка зробили все швидко і делікатно. Я трохи хвилювався, тому що гастроскопію робив перший раз. Але переступивши поріг кабінету, зрозумів ...
Читати повністю
Іван Григорович хороший, уважний лікар. Дуже дякую. ...
Читати повністю
Висловлюю щиру подяку Івану Григоровичу за його професіоналізм, увагу і чуйне ставлення до пацієнтів. Завдяки йому і колективу співробітників "Адоніса" на Жилянській проце ...
Читати повністю
Всі відгуки

Контакти

АДРЕСА: Тургенєвська 38
endo contact

Замовити зворотній дзвінок