Біопсія шлунку

Поширені методи біопсії при гастроскопії і раку

Сучасний шалений ритм життя призводить до того, що рівень одержуваного стресу зростає щодня в геометричній прогресії. І піддаються йому, всупереч поширеній помилці, не тільки нервова система, але внутрішні органи, а зробити біопсію шлунку за вигідною ціною в Києві - складно. Клініки при проведенні біопсії слизової шлунку можуть відштовхуватися від стану пацієнта. Згідно зі статистичними дослідженнями, більше ніж чотири відсотки населення землі страждають на виразкову хворобу і ще стільки ж - на рак шлунку. Це обумовлено неправильним харчуванням, неякісними продуктами, порушенням режиму дня. Травна система є лакмусовим папірцем, слизова якої сигналізує про погіршення загального стану організму.

Подивитися повністю

З огляду на схильність слизової оболонки до пошкоджень необхідна біопсія при гастроскопії, захворювань і їх швидкому прогресу, при перших відчуттях дискомфорту в області стравоходу, шлунку, кишечника слід негайно звернутися по спеціалізовану медичну допомогу. Сучасні технології та методи дослідження дозволяють досить швидко діагностувати причину хворобливих відчуттів і зайнятися її усуненням, а проведення біопсії шлунку і терміни становлять лічені години. Ендоскопічне обстеження шлунку - один з найефективніших способів діагностики, що дозволяє не тільки виявити існуючу проблему, а й передбачити можливість її виникнення.

Сделать анализ на хеликобактер в Киеве

Ендоскопічна біопсія виразки шлунку - страшно це?

Ендоскопічна біопсія при гастроскопії (ФГДС, ФГС) на сьогоднішній день застосовується повсюдно. Але так було далеко не завжди. Перші спроби точно діагностувати захворювання шлунково-кишкового тракту відбувалися медиками ще в XVIII столітті, але лише в 1806 році Ф. Боззіні винайшов якусь подобу приладу, який став прототипом сучасного ендоскопа. Зараз це обладнання і сама процедура вийшли на якісно новий рівень.

Тонкі гнучкі трубки з крихітної камерою на кінці вводяться в організм через рот або анальний отвір в залежності від того, в якому відділі травної системи знаходиться передбачуваний вогнище захворювання. Ця процедура абсолютно безболісна, щоб зробити біопсію в Києві і клініках України, горло пацієнта обробляється спеціальним знеболюючим спреєм.Вона показаний при підозрах на:

 • виразку;

 • ерозію;

 • запалення слизової;

 • утворення поліпів;

 • доброякісну або злокачесвенную пухлина.

Ретельно розглянувши всі зміни на слизовій, доктора отримують можливість швидко поставити правильний діагноз. Але бувають випадки, коли лише візуального огляду недостатньо. Тоді гастроскопія слизової при виразці, раку шлунку проводиться в комплексі з біопсією. Ця процедура має на увазі отримання шматочків тканини пошкодженої слизової шляхом відщипування її ендоскопічними щипцями. Аналіз на біопсію шлунку при раку, за допомогою ендоскопії дозволяє вивчити отриманий біологічний матеріал під мікроскопом для виявлення причин виникнення захворювання і прогнозування його можливих наслідків. Зробити біопсію в Києві швидко і якісно можна в клініці ендоскопії Endo Expert.

Ціна біопсії слизової шлунку в Києві

Столиця України Київ знаходиться на одному з перших місць в світі за якістю наданого медичного обслуговування в області гастроентерології. Серед безлічі приватних і державних клінік якісно виділяється медичний заклад з багаторічним досвідом Endo Expert. Тут працюють кращі дипломовані фахівці міжнародного класу, які мають великий досвід в діагностиці, лікуванні виразки, раку шлунку і безліч вилікуваних пацієнтів.

Ендоскопія і біопсія шлунку є профільним напрямком для співробітників клініки. Сучасне європейське обладнання дозволяє виробляти ці процедури швидко, абсолютно безболісно, ​​без тривалої госпіталізації. Терміни гастроскопії і запис на біопсії шлунку в Києві залежать від стану, в якому пацієнт звернувся за допомогою і анамнезу захворювання. Ці ж фактори впливають і на вартість процедури. Відгуки про ендоскопії та зробити біопсії шлунку в нашій клініці Endo Expert можна вивчити на офіційному сайті endo.kiev.ua.

В комплексній діагностиці захворювань шлунку, біопсії тканин відводиться ключова роль. Вона являє собою забір зразків з вогнища хвороби шлунку та інших ділянок шлунково-кишкового тракту. Проведення мікробіологічних досліджень біоптату дозволяє виявити причину порушень в роботі шлунку і кишечника. Біопсія шлунково-кишкового тракту повинна проводиться досвідченим лікарем і якісним медичним інструментом. Застаріле обладнання для біопсії може захопити недостатньо матеріалу, привести в непридатність для подальшого дослідження і спотворити результати.

Біопсія шлунку

Біопсія виконується під час проведення ендоскопічного обстеження. Ця діагностична процедура дозволяє візуалізувати і взяти зразок тканин для гістологічного дослідження слизових поверхонь сліпий, ободової і прямої кишки.

Діагностика проводиться з метою виявлення причини захворювання стравоходу:

 • запальний процес;
 • аутоімунне захворювання;
 • доброякісна пухлина;
 • злоякісний процес.

А також визначити ступінь розвитку захворювання, перевірити ефективність запропонованого лікування і свідченням такої успішної терапії. Ця процедура незамінна для виявлення таких небезпечних і складно піддаються лікуванню на пізніх стадіях, як різні види раку.

Біопсія шлунку у дитини проводиться за показаннями лікаря, або за згодою батьків. Для знеболення процедури застосовуються легкі седативні засоби, що вводять в медичний сон (до 10 хвилин) і дозволяють провести діагностику швидко, не викликаючи неприємних відчуттів, страху і паніки.

Підготовка до проведення біопсії повинна проводитися ретельно, тільки тоді вона буде успішна і інформативна.

Перед процедурою необхідно очистити кишечник, для чого можна скористатися:

 • кухлем Есмарха - виконати очищувальну клізму;
 • медичними препаратами, розробленими для ефективного очищення.

Біопсія слизової шлунку

В гастроентерології за допомогою ендоскопії проводиться діагностика широкого спектру захворювань:

 • гастрит;
 • гастроезофагеальний рефлюкс;
 • виразка шлунку;
 • виразка дванадцятипалої кишки;
 • поліп шлунку;
 • різні форми онкологічних захворювань шлунку.

Біопсія стравоходу і біопсія дванадцятипалої кишки виконуються під час процедури фиброгастроскопии. Процедура кілька неприємна, але абсолютно безболісна і безпечна для пацієнта. Інформативність даної діагностичної процедури збільшує точність постановки діагнозу в рази. Наприклад, біопсія поліпа шлунку дозволяє з високою часткою ймовірності визначити його природу і причину виникнення.

Чи є патологія можна дізнатися під час ФГДС, при цьому складність виконання процедури визначається дуже високим ступенем звивистості тонкого кишечника.Сучасний метод капсульної ендоскопії (пацієнтові пропонується проковтнути невелику капсулу з відеакамерой) наочно на екрані монітора демонструє всі проблеми з шлунково-кишкового тракту, але не дозволяє взяти фрагмент тканин для досліджень.

Біопсія визнана «золотим стандартом» діагностики онкопатологій шлунку і кишечника. Ціна біопсії шлунку доступна і не змусить відмовитися від проведення кваліфікованої діагностики. Виконувати її може тільки висококваліфікований лікар в умовах клініки.

Коли лікар робить біопсію?

Під час процедури фиброгастроскопии в більшості випадків лікар робить біопсію тканин слизової шлунку з вогнища хвороби. Тільки лабораторні гістологічні дослідження можуть визначити природу виникнення проблеми: бактеріальна, вірусна, доброякісна, злоякісна. Виявлення бактерії хелікобактер пілорі в біоптаті дозволяє швидко і ефективно позбавити пацієнта від ряду проблем шлунково-кишкового тракту, в тому числі і від виразки шлунку і дванадцятипалої кишки.

Довіряйте своє здоров'я тільки професіоналам, не займайтеся самолікуванням!

Часто задаваемые вопросы Біопсія шлунку

Що таке біопсія шлунка?

Біопсія шлунка - діагностична процедура, під час якої здійснюється прижиттєвий забір підозрілих клітин або тканин із будь-яких органів для подальшого їх мікроскопічного дослідження. В наш час ця процедура широко використовується в гастроентерології.

<

Чому важливо зробити біопсію шлунка?

Біопсія шлунка проводиться під час ендоскопічного дослідження - гастроскопії. Це дуже важливе дослідження для остаточної верифікації таких захворювань як гастрит, виразкова хвороба шлунка, поліп шлунка.

<

Як можна сплатити медичну процедуру?

Вартість всіх послуг наведена на нашому сайті. Сплатити процедури можна безпосередньо у нашій клініці.

<