Гастроскопия під наркозом - скільки коштує і де зробити в Києві?

80% людей мають захворювання шлунково-кишкового тракту. Для діагностики і досліджень хвороби використовується гастроскопія. У минулому процедура лякала навіть дорослих людей зі стійкими нервами, що говорити про дітей.

Сьогодні популярністю користується гастроскопія уві сні, вона дозволяє провести дослідження без болю і проблем. Дослідження робляться під наркозом, а не в стані глибокої дрімоти.

Чи є побічні ефекти у гастроскопії під наркозом, як вона проводиться, що варто знати пацієнтам. Які особливості гастроскопії без наркозом? Розглянемо далі.

Гастроскопия під наркозом: показання, вартість процедури

Великий наркоз для гастроскопії не потрібен, лікар застосовує легкий півсон, званий седатации. Його досить щоб провести гастроскопії уві сні і закінчити діагностику. Великий наркоз для пацієнта робиться тільки в самому крайньому випадку.

Показання для гастроскопії під наркозом в Києві

Люди рідко роблять гастроскопію для профілактики. Коли людина вирішується на процедуру, то вже знає, що в організмі збій і підозрює захворювання шлунково-кишкового тракту.

До лікаря звертаються, коли починає турбувати шлунок і є явні симптоми неполадок. Показання для гастроскопії під наркозом в Києві наступні:

 • Нудить і пропав інтерес до їжі;
 • Хімічні опіки шлунку і слизової. Явні опіки або підозра, що вони можуть бути;
 • Порушена функція ковтання;
 • Нестабільно працює кишечник, що проявляється тривалими запорами або діареєю;
 • Блювота протягом декількох днів без особливих причин;
 • Блювота з частинками крові, яка може говорити про виразку шлунку, внутрішніх кровотечах;
 • Гастрит будь-якій стадії;
 • Виразка дванадцятипалої кишки;
 • Виразка шлунку;
 • Захворювання Крона;
 • Стравохід Баррета;
 • Целіакія.

Своєчасна гастроскопія під наркозом в Києві допоможе виявити рак шлунково-кишкового тракту на ранніх стадіях. Його ще можна вилікувати і у пацієнта з'являється шанс не тільки вижити, але і жити повноцінним життям.

Страх перед обстеженнями та лікарями призводить до серйозних патологій зі здоров'ям і смерті. Піклуватися про себе потрібно, робіть це вчасно, чи не відтягуючи на останній момент.

Вартість гастроскопії під наркозом в Києві

Ціна гастроскопії під наркозом залежить від кількості необхідних досліджень. Наприклад, при хворобі Крона краще трохи більше заплатити і пройти капсульну гастроскопію, яка дозволить визначити, в якому стані шлунково-кишкового тракту і що робити далі.

Ціна гастроскопії під наркозом в Києві залежить від клініки, де її роблять. В середньому за гастроскопії під наркозом просять від 3000-3500 грн. Стандартна процедура без наркозу обходиться у 2000 грн з місцевою анестезією.

Роблячи процедуру під наркозом, ви не відчуваєте болю, не нервуєте, що не смикає і не заважаєте працювати лікаря. У підсумку ви не купуєте страх перед медичним обладнанням, а лікар швидко робить свою роботу, і вже незабаром ви отримаєте результати дослідження. У плюсі залишаються обидві сторони. Якісне обстеження, точний діагноз і повна картина стану шлунково-кишкового тракту необхідні вам для швидкого одужання і нормального життя.

Дайте собі можливість пройти сучасну діагностику і знати правду про організм.

Гастроскопия уві сні: як проводиться, як підготуватися до процедури?

гастроскопії робиться гнучким ендоскопом з наявністю камери. Пацієнт лежить на лівому боці із зігнутими колінами і прямою спиною. Горло пацієнта обробляється спеціальним складом, який веде до його оніміння.

Після оніміння вводиться в стравохід шланг. Спеціаліст накачує шлунок повітрям для того, щоб його стінки повністю розправилися і було видно абсолютно все. Іноді процедура робиться з можливістю взяти аналіз на біопсію.

Гастроскопия уві сні в Києві з необхідністю взяти проби на біопсію робиться або за підозрою лікаря, що у пацієнта може бути рак або ж за бажанням самого пацієнта.

Є можливість пройти процедуру з медикаментозним сном без знеболення. Плюс цього методу в тому, що пацієнт спить, а в цей час лікар спокійно робить свою роботу і може оглянути кожну ділянку шлунку без переживань, що смикання пацієнта може перешкодити процесу. Медикаментозний сон зручний і пацієнту, і фахівцям з ФГДС.

Гастроскопия уві сні в Києві, як до неї підготуватися?

гастроскопії під наркозом пройде правильно, і лікар отримає максимум даних в разі ретельної підготовки пацієнта до дослідження. Потрібно дотримуватися кількох правил:

 1. Гастроскопия уві сні призначається на ранок і робиться на голодний шлунок. Пацієнт перед процедурою не буде їсти 10 годин.
 2. Куріння спотворює результати дослідження. Курити не можна за 3 години до процедури. Якщо ви курите, потерпіть поки пройдете процедуру і відійдете від медикаментозного сну. Дотримання рекомендації важливо для точності даних і вашого здоров'я.
 3. 2 діб перед гастроскопією під наркозом не можна пити алкоголь, каву і будь-які енергетичні напої. Вживати продукти, де може бути вміст кофеїну навіть в мінімальних дозах.
 4. До гастроскопії з медичним сном потрібно грунтовно готуватися. Деякі клініки роблять процедуру на основі даних аналізу крові та флюорографії. У разі, коли пацієнту більше 40 років потрібно пройти кардіолога і зробити ЕКГ. Рекомендація важлива для вашої безпеки і здоров'я.

Важливо! Проблеми з серцем вважаються протипоказанням для традиційної гастроскопії. Пацієнт може сказати лікареві про погіршення свого стану, і він процедуру припинить. Але, гастроскопія уві сні можливості поскаржитися пацієнтові не надає.Він лежить на кушетці і спить. Лікарю важливо знати про можливі ускладнення, проблеми пацієнта зі здоров'ям до того, як пацієнт буде введений в стан медикаментозного сну.

Серйозно ставитеся до рекомендацій підготовки до процедур і проходите всі дослідження, які призначені лікарем. Від ваших дій і відповідального ставлення до себе залежить точність досліджень, ваша безпека і здоров'я.

Правила проведення гастроскопії уві сні.

Правила проведення гастроскопії уві сні допоможуть уникнути ускладнень і непередбачених ситуацій зі здоров'ям. Правила проведення процедури включають:

 1. Обов'язкова присутність на ФГДС анестезіолога. Він підбирає пацієнтові потрібний препарат для медикаментозного сну. Вводить його в стан сну і виводить його з-під наркозу. Анестезіолог відразу бачить, якщо щось пішло не за планом і вживає заходів по ліквідації проблеми.
 2. Перед початком гастроскопії пацієнт знімає лінзи, прикраси, окуляри і зубні протези.
 3. Пацієнт перед процедурою повинен розповісти лікаря про наявність хронічних хвороб і ліках, які він приймає останній місяць.

Дотримання цих правил допоможе уникнути ускладнень, проблем зі здоров'ям і отримати точні дані дослідження.

Скільки часу під час гастроскопії під наркозом пацієнт проводить в медикаментозному сні?

Медикаментозний сон для пацієнта триває півгодини. У порівнянні з наркозом, під яким можуть проводити стандартну гастроскопію, седатации працює краще.

Вже через 5 хвилин після виходу зі стану сну пацієнт може говорити. Він не відчуває запаморочення, слабкість і неприємних відчуттів, які можуть з'являтися після наркозу.

Гастроскопия уві сні дозволяє пацієнтові покинути стіни клініки вже через 40 хвилин, в крайньому випадку - годину. Півгодини в стані медикаментозного сну вистачить, щоб провести дослідження, припекти пухлина в разі потреби або ж взяти матеріал для біопсії. При цьому в спокійному стані залишаються і лікарі, і пацієнти.

гастроскопії під наркозом дозволяє провести якісну діагностику шлунково-кишкового тракту, взяти аналізи і на їх підставі призначити лікування.

Гастроскопия без болю: коли можна використовувати медикаментозний сон, протипоказання до процедури?

 1. Екстрена гастроскопія не робиться за допомогою медикаментозного сну. У лікаря не вистачить часу, щоб вибрати препарат і ввести його, а пацієнт не має з собою потрібних аналізів і досліджень.
 2. У критичних випадках гастроскопія без болю робиться стандартним способом, з мінімальним дискомфортом і нівелюванням страхів пацієнта.
 3. Рішення про гастроскопії уві сні приймає лікар на підставі отриманих даних про пацієнта. Нерідко людина сама говорить, що хотів би пройти гастроскопію під наркозом уві сні.

Стандартно гастроскопію роблять в стані медикаментозного сну в таких випадках:

 • У пацієнта сильний блювотний рефлекс, який заважає провести процедуру;
 • Немає протипоказань до проведення дослідження цим способом;
 • Пацієнт хоче пройти гастроскопію під наркозом з седатации;
 • Проблеми з ковтанням і запальні процеси в шлунково-кишковому тракті, які заважають провести дослідження природним шляхом.

Рішення про гастроскопії під наркозом приймається спільно пацієнтом і лікарем на основі даних про здоров'я, психологічний стан, показань і результатів аналізів.

Гастроскопия без болю в Києві: протипоказання до медикаментозного сну

Процедуру гастроскопії без болі в змозі медикаментозного сну роблять не всім пацієнтам. До протипоказань відноситься:

  Гіпертонічний криз; Пережитий або поточний інсульт; Гостра стадія недостатності дихання; Аневризма аорти та інших великих судин; Серцева недостатність; Відновлювальний період після інфаркту.

Наявність цих захворювань вимагає проведення гастроскопії звичними методами без застосування медикаментозного сну.

Що обов'язково потрібно знати при гастроскопії?

Гастроскопия уві сні - безпечна процедура, якщо робити її правильно, а пацієнт дотримується рекомендацій лікаря. Незважаючи на це є деякі нюанси, які варто знати перед процедурою:

 1. Традиційна гастроскопія без анестезії займає менше часу. Лікар відчуває пацієнта, дасть вчасно віддихатися і придушити блювотні позиви. Пацієнт може поскаржитися, якщо щось йде не так і він відчуває нездоланний дискомфорт;
 2. Після гастроскопії без болю в стані медикаментозного сну, потрібно деякий час на відновлення. Відразу після процедури пацієнти можуть відчувати дезорієнтацію в свідомості, легке запаморочення, нудоту, сповільненість реакцій і легку розгубленість в просторі.

гастроскопії зовсім без будь-якого дискомфорту не буває. Перераховані симптоми ціна гастроскопії без страху, ймовірною болю і дискомфорту. Перед тим, як пройти процедуру пацієнт вибирає, що йому важливіше і який тип обстеження вибрати.

Період відновлення після медикаментозного сну займає 40-60 хвилин. Кожен пацієнт відновлюється в своєму темпі, з оглядкою на стан здоров'я.

Які препарати використовуються при проведенні гастроскопії під наркозом?

Анестезіологи часто користуються комбінацією з препарату Мідазолам і опадів для зниження болю. Препарат має мало побічних ефектів. Пацієнт може відчути:

 • Висип по тілу;
 • Запаморочення;
 • Легка нудота;
 • Сверблячка в носі;
 • Можливо важко, дихати.

Побічні ефекти у пацієнтів можуть і не настати. Це залежить від схильності і стану здоров'я. Анестезіолог не зобов'язаний користуватися цим наборів засобів.

Препарати вибираються з урахуванням здоров'я пацієнта і вибору лікаря. Спеціаліст знає, які кошти краще використовувати для гастроскопії без болю, щоб процедура пройшла за планом. Не соромтеся задавати питання лікаря, який з вами працює, і уточнювати не зрозумілі моменти.

Інформованість знижує тривогу і занепокоєння, які позначаються на проведенні гастроскопії під наркозом. Коли ви розумієте, що для вас роблять і чому саме це, з'являється більше довіри до лікаря. В результаті дослідження проходить правильно, без наслідків, а пацієнт дотримується подальші рекомендації лікаря краще.

Чим відрізняється гастроскопія під наркозом від традиційної ендоскопії?

Стандартна процедура лякає пацієнтів ще до її початку. Виникає психологічний дискомфорт, тривожний стан, напади паніки і накручування, що обов'язково буде боляче, що щось піде не так.

В результаті пацієнт потрапляє на кушетку вже напруженим, він нервує і смикається. Виникають спазми в диханні, неконтрольована блювання, ступор, пацієнт не відразу розуміє, що говорить лікар. Це заважає працювати фахівця, а для пацієнта час гастроскопії перетворюється в пекло.

Гастроскопия під наркозом , в стані медикаментозного сну полегшує дослідження, як для лікаря, так і для пацієнта. Незважаючи на те, що процедура може мати деякі протипоказання і нюанси, вона вважається найкращою розробкою в своїй області.

Устаткування експертного класу від японського виробника Olympus

Olympus EVIS EXERA II 180 серії - сучасна цифрова ендоскопія:

 • Прекрасна роздільна здатність по стандарту HDTV (телебачення високої чіткості) забезпечує різкі і яскраві, чіткі "картинки" від краю до краю з точним відтворенням найтонших капілярів і дрібних структур слизової;
 • Вдосконалений фокус дозволяє виробляти детальну діагностику окремих ділянок при наближенні ендоскопа до досліджуваного об'єкта до 2 мм;
 • Технологія вузькоспектральной візуалізації (NBI) забезпечує поліпшену візуалізацію капілярів і інших структур слизової (віртуальна хромоскопія);
 • Поле зору 120 ° дає велику площу огляду;
 • Гастроскоп з діаметром вводиться частини 8,8 мм (тонкий).

Часто задаваемые вопросы Гастроскопія під наркозом в Києві

Що таке гастроскопія під наркозом?

Гастроскопія під наркозом – це діагностична процедура, що дозволяє обстежити органи травної системи. У ході гастроскопії вивчаються стравохід, шлунок та дванадцятипала кишка.

<

Показання для проведення гастроскопії під наркозом

Показаннями для проведення ендоскопічного дослідження на сьогоднішній день є всі захворювання, що супроводжуються симптомами розладу травлення, онкообстеження та обстеження перед інвазивними втручаннями (операціями) з метою запобігання ускладненням під час проведення тривалої медикаментозної терапії після операції.

<

Як можна сплатити медичну процедуру?

Вартість всіх послуг наведена на нашому сайті. Сплатити процедури можна безпосередньо у нашій клініці.

<