Одним з важливих показників нормального функціонування травного каналу є діагностика кислотності шлунка. Кислотність має на увазі вміст соляної кислоти в шлунку, вимірюється в рН (ум. Од. Активності іонів водню).

Соляна кислота, яка синтезується в шлунку, необхідна для травних процесів, вона захищає людину від проникнення в організм хвороботворних патогенів через рот. Підвищення або зниження кислотності шлунка служить індикатором різних захворювань, патологічних процесів в шлунково-кишковому тракті.

Для якісної діагностики функціонального стану органів шлунково-кишкового тракту рівень PH повинен визначатися одномоментно в різних відділах шлунка або в різних зонах стравоходу, шлунка і 12-палої кишки.

визначення кислотності

Слизова шлунка включає зону, що синтезує соляну кислоту, і зону, яка виділяє її нейтралізатори.

Клітини слизової шлунка виділяють нейтрализующую слиз з лужною реакцією. Якщо порушується синтез захисного слизу, то агресивна Биосреда шлунка починає згубно впливати на слизову, викликаючи запальні процеси - гастрити, виразкову хворобу та ін.

Оптимальним методом, який визначає взаємини між агресивною Биосреда і захисним слизом, є багатоетапна pH-метрія шлунка, стравоходу, на яку можна записатися і успішно провести в Expertum clinic за найкращою ціною в місті Київ.

Показання до процедури pH-метрії шлунка

Процедура рН-метрії шлунку, на яку можна записатися в Endo Expert вже зараз і зробити за прийнятною вартістю в Києві, відрізняється високою інформативністю, часто стає визначальним фактором при диференціальному дослідженні. Гастроскопію з pH-метрией шлунка, шлункового соку призначає лікар-гастроентеролог пацієнтам при наступних клінічних симптомах: болі в епігастрії, печія, відрижка, відчуття грудки в горлі, дисфагія, тривалий кашель і ін.

Діагностику кислотності, pH-метрії шлунка лікар може призначити при функціональних патологіях ШКТ, визначення рівня рН шлунка важливо для пацієнтів з хронічними захворюваннями травного тракту. У багатьох випадках діагностика кислотності шлункового соку здійснюється при проведенні фіброгастроскопії.

Професійна PH-метрія шлунка в Києві

Медична клініка Endo Expert надає високопрофесійну медичну допомогу дорослим і дітям за доступними цінами в місті Київ.

При виникненні клінічних симптомів функціональних порушень в роботі шлунка, підвищеній кислотності, рН травного тракту пацієнту необхідно якомога швидше записатися на консультацію в клініку Endo Expert, пройти необхідне обстеження і почати лікування.

Endo Expert clinic (Ендо Експертум Клінік) пропонує визначити кислотність шлункового соку, провести PH-метрію шлунка, процедуру фиброгастроскопии з оптимальним співвідношенням "ціна-якість", отримати високоточний результат, застосовуючи інноваційне медобладнання високої якості, отримати кваліфіковане лікування. Наші послуги є конкурентоспроможною на ринку медичних послуг України, вартість PH-метрії, діагностики шлунково-кишкового тракту вказана на сайті Ендо Експертум Клінік.

Дізнатися ціни на першу консультацію, вартість повторного прийому лікаря, повну вартість обстеження шлунково-кишкового тракту, які процедури фиброгастродуоденоскопии, перевірки кислотно-лужного балансу шлунка, актуальні ціни на ендоскопічну процедуру визначення рівня PH, кислотності шлункового соку, послуга PH-метрії, аналізу на кислотність шлунка, а також записатися на консультацію, отримати клінічні рекомендації від досвідчених лікарів медичної клініки Endo Expert можна онлайн, залишивши заявку в формою, що додається, або по телефону, контакти вказані на сайті.