Поліп шлунка являє собою патологічне розростання епітеліальної тканини шлунково-кишкового тракту, яке найчастіше грибоподібних нарости на слизовій. Якщо їх не видаляти, не проводити лікування довгий час, аномальні нарости можуть трансформуватися в новоутворення з онкогенних потенціалом. Тому лікар в таких випадках рекомендує поліпектомію - видалення поліпів шлунка спеціальним гастроендоскопіческім приладом.

Видалення, зрізання аномальних наростів, поліпів шлунка в Endo Expert - це малоінвазивне хірургічне втручання, що дозволяє швидко і безболісно видаляти аномальні новоутворення на слизовій шлунка. Висококваліфіковані хірурги-ендоскопісти клініки Endo Expert проводять ендоскопічну поліпектомію за доступною ціною за допомогою високоякісного інноваційного обладнання, завдяки чому знижується відсоток рецидивів і післяопераційних ускладнень.

Подальша тактика лікування виявленого під час фіброгастроскопії поліпа залежить від його морфологічної верифікації, етіології, трансформації в динаміці і т. Д.

Особливості видалення поліпів шлунка

Перед процедурою Поліпектомія, видаленням поліпів доктор направляє на додаткову діагностику, коагулограму, здачу лабораторних аналізів.

Видалення поліпа в шлунку (поліпектомія) являє собою ендоскопічну маніпуляцію без больових відчуттів. Поліпектомія шлунка, на яку можна записатися і успішно провести її в Endo Expert за найкращою ціною в місті Київ, може здійснюватися кількома способами:

  • видалення (зрізання) спеціальної петлею;
  • зрізання електрохірургічної петлею з застосуванням електрики, що дозволяє уникнути кровотеч;
  • поліпектомія за допомогою спеціальних щипців.

Основний принцип Поліпектомія грунтується на тому, що на аномальне розростання тканини, на його підставу-ніжку надаватися спеціальна петля приладу, затягується, таким чином січуть, одночасно доктор призупиняє кровотеча на місці видалення. Після цього поліп витягується, відправляється на гістологію.

Іноді аномальний наріст не вдається схопити петлею, тому що поліп може недостатньо підніматися над поверхнею. Зрізання такого наросту передбачає попередню обробку спеціальним розчином, після якого поліп шлунка легко видалити.

Утворення невеликих розмірів видаляють за допомогою біопсійної щипців.

Записатися на консультацію, зробити якісну поліпектомію, швидко і безболісно видалити розростання слизової, поліпи шлунка за доступною ціною можна у відділенні гастроскопії медклініки Endo Expert.

Швидке і безболісне видалення поліпів

Медична клініка Endo Expert (Ендо Експерт) надає якісну медичну допомогу дорослих і дітей в Києві.

При виникненні клінічних симптомів функціональних порушень в роботі травного тракту пацієнту необхідно якомога швидше записатися на консультацію в клініку Endo Expert (Україна), пройти необхідну ендоскопічну діагностику, лікування, видалення поліпів шлунка за прийнятною вартістю в місті Києві.

Endo Expert пропонує висококваліфіковане лікування, безболісне видалення поліпів шлунка з оптимальним співвідношенням "ціна-якість", застосовуючи інноваційне медобладнання останнього покоління. Наші послуги є конкурентоспроможною на ринку медичних послуг України, вартість ендоскопічних маніпуляцій вказана на сайті Ендо Експерт.

Перша консультацію, вартість повторного прийому ендоскопіст, повну вартість малоінвазивного втручання з видалення, резекції поліпів стравоходу, шлунка, прямої кишки, товстого кишечника, обстеження шлунково-кишкового тракту, які процедури, актуальні ціни на малоінвазивне хірургічне втручання, а також записатися на консультацію, отримати рекомендації від досвідчених лікарів мед клініки Endo Expert можна онлайн, залишивши заявку в формою, що додається, або по телефону, контакти вказані на сайті.