Ендоскопія є сучасний високоінформативний метод візуального огляду носоглотки, товстого, тонкого кишечника, піхви, сечового міхура, шлунка, носа, інших внутрішніх органів людини за допомогою ендоскопа. Під час обстеження ендоскопи вводяться через природні шляхи людини (рот, ніс, анальний прохід і ін., А також за допомогою мініпроколов, хірургічних доступів).

Медичне обстеження здійснюється за допомогою спеціального приладу - ендоскопа, в який вбудовані мініатюрні оптико-механічні апарати, підсвічування, камера тощо. Ендоскоп являє собою подовжену надгнучкість і тонку трубочку, в кінці якої вмонтовано об'єктив. Ендоскопія відеокапсульная проводиться шляхом проковтування спеціальної капсули, обладнаної камерою, яка виводиться природним шляхом.

Ендоскопічне обстеження, на яке можна записатися в клініку Endo Expert (Ендо Експерт) за доступною ціною, дозволяє побачити деструктивні зміни органів, виявити причини функціональних порушень внутрішніх органів. Обстеження застосовується в гастроентерології, оториноларингології, пульмонології, проктології, урології, гінекології та ін.

Особливості проведення ендоскопії

Ендоскопія здійснюється шляхом введення трубки гнучкого ендоскопа в природне отвір людини. Пацієнту може знадобитися ковтати гастро-зонд, ввести ендоскоп через задній отвір, ротову, носову порожнину і ін. Обстеження в Ендо Експерт можна провести під місцевою анестезією або з застосуванням седативних препаратів останнього покоління.

Ті пацієнти, які з побоюванням ставляться до проведення ендоскопії, можуть скористатися такою процедурою із застосуванням медикаментозного сну за умови відсутності протипоказань, відхилень в аналізах, електрокардіограмі та ін.

Досвідчені лікарі медклініки Endo Expert проводять ендоскопію швидко і безболісно на високопрофесійному рівні. Записатися на прийом до хірурга-ендоскопіст, зробити ендоскопію внутрішніх органів за доступною ціною можна в медклініці Endo Expert (Україна).

Показання до проведення ендоскопії

  • Записатися на прийом, проведення ендоскопії в Endo Expert слід при наступних патологічних ситуаціях:
  • біль внутрішніх органів;
  • захворювання, патологічні стани стравоходу, носоглотки, піхви, шлунка, кишечника та ін .;
  • кровотечі шлунково-кишкового тракту та ін .;
  • недостатня інформативність інших способів інструментального дослідження;
  • планова діагностика внутрішніх органів;
  • проковтування небезпечних предметів і т.п.

Якщо вимагає того ситуація, ендоскопію в Ендо Експерт за прийнятною вартістю проведуть навіть новонародженим.

Endo Expert - безпечна ендоскопія за доступною ціною в Києві

Клініка Endo Expert (Україна) пропонує пройти медичну діагностику дорослим і дітям за доступною вартості ендоскопічного обстеження вказана на сайті Ендо Експерт, записатися онлайн на прийом можна на сайті.

Згуртована команда кваліфікованих лікарів, професіоналів своєї справи Endo Expert працює на кінцевий результат, підходить до лікування з підвищеною відповідальністю, надаючи послуги з найкращим співвідношенням "ціна-якість". Професіоналізм лікарів Ендо Експерт (Київ), довголітній досвід роботи в своїй спеціалізованій професійній сфері сприяють досягненню високих результатів в терапії.

Записатися на обстеження, довідатися про ціни на первинну консультацію, вартість повторного прийому, зробити повну відеокапсульной ендоскопії кишечника, скільки коштує зондування шлунка, актуальні ціни на діагностику з біопсією, дитяча гастроскопия, а також отримати клінічні рекомендації від лікарів медклініки Endo Expert (Ендо Експерт) можна онлайн, залишивши заявку (форма додається) або по телефону, контакти вказані на сайті.