Капсульна (відеокапсульная) ендоскопія є сучасний неінвазивний високоінформативний метод обстеження, візуального огляду відділів шлунково-кишкового тракту за допомогою капсули. Капсула - невелике пристосування з вбудованою камерою, яка пацієнту слід проковтнути для здійснення капсульної, відеокапсульного обстеження. В процесі проходження по відділах шлунково-кишкового тракту відеокамера виробляє велику кількість знімків, зображення передаються на зовнішній записуючий носій, після чого доктор за допомогою спеціального програмного забезпечення досліджує, аналізує отримані відео-дані.

Капсульна відео-ендоскопія, на яку можна успішно пройти в медклініці Endo Expert (Ендо Експерт) за доступною вартості, дозволяє побачити деструктивні зміни органів травного тракту, виявити причини больових симптомів, функціональних порушень шлунково-кишкового тракту. Обстеження виявляє патологію в тонкому, товстому кишечнику. При відеокапсульном обстеженні процес діагностики може записуватися в протягом 12 годин.

Особливості проведення обстеження

Капсульна ендоскопія, яку можна пройти в Endo Expert (Ендо Експерт) за конкурентноздатною ціною, здійснюється шляхом проковтування спеціальної міні-капсули, яка обладнана відеокамерами. Капсули для обстеження є мініатюрними прилади, що мають спеціальну оболонку. Капсули нетравматичность для діагностованих органів, відео-капсули гігієнічні в застосуванні, є одноразовими.

До тіла пацієнта доктор прикріплює датчики, які зв'язуються з записуючим пристроєм. Після завершення обстеження пристрій подає сигнал про припинення запису, датчики з пацієнта знімаються, отримані дані завантажуються в ПК, на підставі них доктор складає висновок діагностики. Одноразова відеокапсули виходить з організму природним шляхом.

Прийом до хірурга-ендоскопіст, зробити капсульну ендоскопію шлунка, кишечника за доступною ціною можна в медклініці Endo Expert.

Показання до проведення капсульної ендоскопії

Записатися на прийом, проведення відео-капсульної ендоскопії в Ендо Експерт в Києві слід при наступних патологічних ситуаціях:

  • анемія;
  • захворювання, патологічні стани шлунка, кишечника;
  • кровотечі шлунково-кишкового тракту;
  • діагностика целіакії, поліпів;
  • постійні болі в животі неясного генезу;
  • недостатня інформативність інших способів інструментального дослідження.

Капсульна ендоскопія, будучи максимально зручним для пацієнта способом діагностики шлунково-кишкового тракту, надає можливість виявити дистрофічні зміни слизової тонкого і товстого кишечника, доброякісні новоутворення, злоякісні пухлини, приховані кровотечі та ін.

Дізнатися повну вартість відеокапсульного обстеження, відеокапсульная діагностики кишечника, вартість ковтання відеокапсули, скільки коштує відеокапсульная ендоскопія, а також записатися на консультацію в зручний час можна онлайн на сайті медклініки Endo Expert (Ендо Експерт) або по телефону.

Капсульна ендоскопія в клініці Endo Expert

Основною перевагою даного виду дослідження є його неінвазавний характер, відсутність дискомфортних відчуттів під час обстеження, безболісна можливість огляду відділів шлунково-кишкового тракту, простота підготовки до процедури, легка переносимість, безпека.

Медклініка Endo Expert (Україна) надає спеціалізовані медичні послуги дорослим і дітям на високому професійному рівні за доступними цінами в Києві, зробити капсульну ендоскопію в клініці Ендо Експерт, записатися онлайн на прийом можна за допомогою форми зворотного зв'язку.

Ознайомитися з діючими цінами на первинний консультативний прийом, вартістю повторної консультації фахівця, дізнатися, як проводиться капсульна ендоскопія, скільки коштує капсула для діагностики, дослідження шлунка і кишечника можна в онлайн-режимі, залишивши заявку (форма додається) або по телефону, контакти вказані на сайті.