Колоноскопія є ендоскопічне обстеження нижніх відділів шлунково-кишкового тракту. Колоноскопія проводиться за допомогою високотехнологічного медичного інструменту - колоноскопа, в який вбудовані мініатюрні оптико-механічні апарати, підсвічування, відеокамера та ін. Колоноскоп є довгою надгнучкість і тонку трубочку, в кінці якої вмонтовано об'єктив (камера).

Важливе значення обстеження полягає в тому, що процедура є найбільш точним методом дослідження, що дозволяє ретельно вивчити структурні особливості кишечника зсередини.

Обстеження колоноскопія призначається для того, щоб мати докладну інформацію про функціональний стан товстого кишечника. Колоноскопія дозволяє вчасно виявити запальні процеси, злоякісні новоутворення та ін. Колоноскопія, на яку можна записатися онлайн і успішно провести в Endo Expert (Ендо Експерт) за доступною ціною, надає можливість побачити деструктивні зміни слизової, стінок, епітеліального шару кишечника, виявляє причини функціональних розладів шлунково-кишкового тракту.

Особливості проведення колоноскопії

Діагностична колоноскопія, яку можна швидко, якісно і безпечно пройти в Endo Expert (Ендо Експерт) за прийнятною вартістю, здійснюється шляхом введення трубки гнучкого колоноскопа в пряму кишку через нижню край анального каналу і далі занурюється на необхідну глибину в нижні відділи шлунково-кишкового тракту. Ендоскопіст здійснює делікатне просування гнучкого, м'якого колоноскопа по анатомічним відділам кишечника. Колоноскопію, діагностику прямої кишки, товстого, тонкого кишечника за доступною вартості в Ендо Експерт можна провести під місцевою анестезією або з застосуванням седативних препаратів останнього покоління.

Досвідчені лікарі медклініки Endo Expert проводять колоноскопію, відео-обстеження кишечника дітей, дорослих швидко і безболісно на високому професійному рівні. Записатися на прийом до хірурга-ендоскопіст, зробити колоноскопію, пройти відео ФКС з біопсією за прийнятною ціною в місті Київ можна у відділенні ендоскопії Expertum clinic.

Колоноскопія є високоінформативним методом для скринінгу колоректального раку. Ознайомитися з цінами на первинний консультативний прийом, повторну консультацію, обстеження, повна колоноскопія з біопсією, діагностики нижніх відділів шлунково-кишкового тракту, дізнатися ціну процедури колоноскопії із взяттям біоптату, як проводиться колоноскопія (ФКС) можна на сайті медклініки або по вказаному телефону.

Показання до проведення колоноскопії

Записатися на прийом до ендоскопісту, на колоноскопію в Endo Expert слід, якщо є такий клінічна картина:

  • проблеми з дефекацією;
  • хворобливі відчуття в животі;
  • новоутворення дистальних відділів травного каналу;
  • кровотечі шлунково-кишкового тракту;
  • недостатня інформативність інших способів інструментального дослідження.

За допомогою обстеження - колоноскопія доктор Ендо Експерт візуально оцінює стан кишечника, виробляє вилучення биоптата, поліпектомію, уточнює діагноз, що дозволяє призначити більш ефективну терапію наявних патологій.

Безболісна колоноскопія в медклініці Endo Expert

Дане обстеження має визначальне значення в діагностиці і профілактірованіі поліпів товстого кишечника, які нерідко є причиною патологічного розростання тканин, формування злоякісних пухлин нижніх відділів шлунково-кишкового тракту, колоректального раку.

Endo Expert (Україна) - це спеціалізована медична допомога дорослим та дітям за доступними цінами, вартість колоноскопії вказана на сайті Ендо Експерт, записатися онлайн на консультацію можна за допомогою форми зворотного зв'язку.

Актуальна вартість безпечного і високоінформативного методу дослідження прямої і товстої кишки, відео-діагностики кишечника, скільки коштує колоноскопія, а також записатися на консультацію або обстеження, отримати професійні рекомендації від фахівців медклініки Endo Expert (Ендо Експерт) можна в онлайн-режимі, залишивши заявку на сайті або по вказаному телефону.